Premium Quality & Reliability

Het Flowex team bestaat uit betrokken importprofessionals.

We zijn gespecialiseerd in hoogwaardige snijbloemen uit de hele wereld, met de focus op Zuid-Amerikaanse producten.

Dankzij onze sterke en langdurige relaties met topkwekers in Ecuador, Colombia en andere landen kunnen wij onze klanten altijd de beste kwaliteitsproducten op de markt leveren.

Webshop Login

webshop.flowex.nl

Highlights

Nieuwe klant?

Formulier invullen en
hier registreren.

Rozen Catalogus

Rozen Catalogus bekijken.

Roses & More…

Rond driekwart van ons importvolume uit Ecuador zijn Rozen geteeld op grote hoogte, daarnaast verkopen wij Gypsophila, Hypericum, Alstroemeria, Preserved Roses en exotische bloemen en boeketten.

Onze bestsellers uit Colombia zijn Anjers, maar we halen daar ook Alstroemeria, Rozen en Hortensia’s vandaan. We importeren verse snijbloemen en snijgroen uit zowel Kenya, Ethiopië en Zuid-Afrika als Israël, Turkije en Thailand en zijn bezig ons internationale netwerk van topleveranciers nog verder uit te breiden.

Nieuw & Bijzonder

Rosa Andrea

Rosa Pink Expression

Alstroemeria Charmelia

Carnation Paoletto

Ontmoet het team

Peter van der Eijk

Peter van der Eijk

Directeur

peter@flowex.nl
+31 (0)6 51 71 07 18
bekijk video

Skander Esseghaier

Skander Esseghaier

Verkoop

skander@flowex.nl
+31 (0)6 82 61 16 61
bekijk video

Krzysztof Solarczyk

Krzysztof Solarczyk

Logistiek/Verkoop

krzysztof@flowex.nl
+31 (0)6 87 44 58 50
bekijk video

Krystian Pytlik

Krystian Pytlik

Logistiek


+31 (0)6 33 40 08 89

María A. Pazmiño

María A. Pazmiño

Inkoopcoördinator

office.quito@flowersexpressgroup.com

bekijk video

Marcel Ursem

Marcel Ursem

Manager Inkoop

marcel@flowex.nl
+31 (0)6 22 55 83 42
bekijk video

Peter van Delft

Peter van Delft

Verkoop

peter.vandelft@flowex.nl
+31 (0)6 22 85 09 75
bekijk video

Ton Koekebakker

Ton Koekebakker

Logistiek

ton@flowex.nl
+31 (0)6 23 95 00 78
bekijk video

Rebecca Maier

Rebecca Maier

Marketing & Communicatie

marketing@flowex.nl

bekijk video

Peter Meskers

Peter Meskers

Manager Verkoop

peter.meskers@flowex.nl
+31 (0)6 10 22 87 68
bekijk video

Jenny Hoffmann

Jenny Hoffmann

Preserved Roses & Verkoopassistente

assistant@flowex.nl
+31 (0)6 20 10 80 11
bekijk video

Sandor Domonkos

Sandor Domonkos

Logistiek

logistics@flowex.nl
+31 (0)6 30 37 63 01
bekijk video

Peter Stapel

Peter Stapel

Boekhouding

peter.stapel@flowex.nl
+31 (0) 20 406 76 30

Contact

Telefoon: +31 (0)20 40 67 630
Fax: +31 (0)20 40 67 632
E-mail: sales@flowex.nl

Address

Flowex B.V.
Folkstoneweg 65 – Unit 2
1118 LN Schiphol
NEDERLAND

Stuur een bericht

Leveranciers, graag contact opnemen met het Flowers Express Group kantoor in Quito, Ecuador: office.quito@flowersexpressgroup.comNieuwe klanten, graag hier registreren.

Flowex B.V.

Copyright © Flowers Express Group – alle rechten voorbehouden. Algemene voorwaarden. We gebruiken geen cookies en beschermen uw data volgens het Flowex privacy statement.